Кричильські жінки – з кубком!

Напередодні 8-Березня чоловіки-спортсмени активно запрошували жіночу половину людства на стадіони, аби вкотре вони мали можливість бути причетними не тільки до родинного благополуччя, а ще й до спортивного.

Саме увазі дівчат, дружин, мам, бабусь присвятили традиційний, ХVІ за ліком зимовий турнір з міні-футболу «Лицарі футбольного м’яча – жінкам», який давно став справжнім випробуванням характеру, майстерності й фізичної загартованості для чоловіків.

Цьогоріч у змаганнях взяли участь 29 колективів району в шести підгрупах, які розпочалися 17 лютого й фінішували в третій день весни. Найчисельніші групи на зональному етапі були в Коросту й Немовичах, де свої футбольні завдання вирішували по сім  колективів. А тому з коростського етапу до наступної стадії делегувались місцевий «Темп», який обіграв «Темп-2» та «Колос-2» (Кричильськ) і ФК «Кричильськ», що здобув звитяги над такими візаві: «Горинь» (Степань), «Колос-1» (Кричильськ) і «Нива» (Велике Вербче). З немовицької групи переможцями стали дві зносицькі команди «Маяк» і «Маяк-2». Перший зносицький колектив став переможцем у підгрупі з немовицьким «Соколом», чудельським «Случем» і ФК «Кам’яне-Случанське», а другий – із тинненським «Случем» і немовицьким «Соколом-2».

У с. Глушиця з чотирьох команд до півфіналу потрапили «Колос» (Стрільськ) і місцевий «Атлетіко», які залишили за бортом змагання ФК «Люхча» й «Спартак» (Глушиця). У Костянтинівці найбільшу кількість очок – 7 – здобув довжанський «Стандарт». На один заліковий бал менше набрала тутовицька «Горинь». Не змогли нав’язати боротьби в цьому квартеті костянтинівська «Чайка» та ремчицька «Горинь», які й завершили боротьбу на початковій стадії.

IMG-1825У райцентрі змагались усі місцеві колективи: «Олімп», «Фаворит», «Фаворит-2», «Педколедж» і «Маяк-U17». Найкращі ігри продемонстрували «Олімп» і «Фаворит», які набрали по 9 очок й отримали право на подальшу боротьбу. На груповому етапі в с. Карпилівка були представлені всього дві місцеві команди –«Полісся» та «Полісся-2», а тому, попри гру між представниками цього населеного пункту, обидва колективи пройшли в півфінал.

Матчі наступного етапу проходили в Сарнах у відповідний час на двох футбольних майданчиках зі штучним покриттям (стадіон «Мрія» та сарненська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст.). Дванадцять команд за жеребкуванням розподілили на чотири групи, від яких із найкращим результатом один колектив мав право грати у «фіналі чотирьох».

У групі «А» ФК «Кричильськ» у двох зустрічах переміг сарненський «Фаворит» і карпилівське «Полісся» й став першим фіналістом. Групу «Б» очолила зносицька команда «Маяк-2», яка також здобула дві перемоги, спочатку над коростським «Темпом», а згодом – над карпилівським «Поліссям-2». Ще один представник Зносич – «Маяк» (група «В») – також гарантував собі місце в боротьбі за головний трофей. Зносицькі футболісти впевнено переграли «Стандарт» (Довге) й «Атлетіко» (Глушиця). Четвертим делегатом від групи «Г» стала тутовицька «Горинь», на рахунку в якої дві вікторії над сарненським «Олімпом» і стрільським «Колосом».

Фінальний раунд розіграли між чотирма колективами: ФК «Кричильськ», «Маяк», «Маяк-2» і «Горинь» (Т). Ігри проводили за «сліпим» жеребкуванням, а тому перша зустріч відбулася між ФК «Кричильськ» і «Горинь» (Тутовичі). З рахунком 3:2 перемогли кричильські спортсмени. Варто сказати, що й дві наступні гри тутовицька команда також програла – відповідно зносицьким «Маяку» та «Маяку-2». У протистоянні двох однойменних колективів судді зафіксували результативну нічию – 4:4. Згодом ФК «Кричильськ» і «Маяк» також розписали мирову – 0:0. Все залежало від гри ФК «Кричильськ» і «Маяк-2». Переможець цього протистояння гарантовано ставав і переможцем турніру. Проте досвідчені кричильські футболісти не залишили шансів другій зносицькій  команді, обігравши їх із рахунком 4:1. Таким чином ФК «Кричильськ», набравши найбільшу кількість очок (7), став чемпіоном зимового чемпіонату Сарненського району з міні-футболу «Лицарі футбольного м’яча – жінкам»!

Переможець та команди призерів відзначили відповідними спортивними нагородами.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz