Пішла стежкою батька

Нині українське військо все більше набуває європейського вигляду. І те, що в Збройних силах України служить 55 тисяч жінок теж наближує нашу армію до кращих світових стандартів.

Серед військовослужбовців  в/ч А 0153 теж чимало представниць прекрасної статі, які на рівні з мужчинами виконують поставлені перед ними завдання. Однією з таких є механік-радіотелефоніст радіостанції вузла зв’язку військової частини Оксана ДУЛАЧИК. З 2016 року вона, підписавши контракт, змінила професію державного службовця у Сарненському центрі зайнятості  на військовослужбовця. Пішла шляхом свого батька Ігоря Шиманського, який теж чимало літ присвятив службі в армії. Нажаль час нині не спокійний, адже триває агресія сусідньої Росії проти Української держави. Тож за службовими обов’язками довелося О.І. Дулачик побувати  нещодавно й на буремному сході держави. Виконувала поставлені завдання на посаді начальника відділу персоналу ООС у Краматорську Донецької області. Поки мама і дружина майже чотири місяці була далеко від рідного краю її з нетерпінням чекали вдома сини Андрій і Ярослав та доня другокласниця Катерина учні НВК Сарненська школа-колегіум і звичайно ж люблячий чоловік Юрій, працівник воєнізованої охорони Львівської залізниці…

Служба і сімейні клопоти займають, звичайно багато часу, але знаходить пані Оксана хвилини і для улюбленого заняття – читання книг. У такі моменти життя вона із задоволенням поринає у світ сучасної української художньої літератури.

Не говірка і по військовому лаконічна Оксана Ігорівна дуже рада, що без проблем повернулася назад і має бажання продовжувати службу у збройних силах України.

До речі, ще двоє військовослужбовців з Полісся Жанна Рисюк та Надія Білотіл теж несуть нині службу на сході держави, де нажаль триває неоголошена війна проти нашої незалежності…

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz