Неймовірна пригода… у ліфті

Ви навіть не уявляєте, яка то халепа застрягнути в ліфті будинку 8 Березня! А трьом чарівним мешканкам однієї багатоповерхівки ось так не пощастило, чи можливо, навпаки пощастило?

DSC_9322Отож після аварійної зупинки ліфта їм довелося понад годину чекати майстра. За цей час «полонянки» наслухалися побажань та анекдотів від жінки-ліфтера, вперше познайомилися між собою, розговорилися, знайшли спільні теми для бесіди, а головне, після неймовірної пригоди стали не лише сусідками, а й справжніми подругами.

Поки красуні сиділи в полоні, з цікавістю ще й слухали пісні аматорів сцени. А учасники урочистого концерту, присвяченого весняному святу жінок, що відбувався минулої середи на сцені Районного будинку культури, із задоволенням подивилися це святкове дійство. Глядачі гаряче аплодували маленьким і дорослим артистам. У виконанні співаків линули народні, естрадні, ліричні пісні.

Феєричне дійство починалося, коли на сцені з’являлися танцюристи. Були того дня й вітання від представників усіх гілок влади – від Верховної Ради до місцевих очільників. Крім щирих слів на адресу милих, чарівних і коханих жінок, усім учасникам святкового дійства на знак пошани подарували корзину яскравих квітів.DSC_9319DSC_9284

DSC_9323
Фото Василя СОСЮКА.

DSC_9416 DSC_9401 DSC_9348

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz