Чи безпечна вода із запахом свіжого кавуна?

Від якості води, яку використовує людина, залежить і її життя. Ще сто років тому можна було сміливо її пити з природних джерел, струмків, навіть річок. Господарська діяльність людини призвела до того, що сьогодні навіть з артезіанської свердловини вона не завжди придатна навіть для купання.

Напередодні Всесвітнього дня водних ресурсів про воду та її якість розповідає читачам «Сарненських новин» завідувачка Сарненським міжрайонним відділом ДУ «Рівненський ОЛЦ МОЗ України» Ірина КОНСЕВИЧ:

– «Ми пізнаємо цінність води, лише коли колодязь пересихає», – писав Бенджамін Франклін, і це правда, вона – джерело життя. Споживання якісної питної води  покращує загальний стан організму, виводить токсини і є одним із секретів краси та довголіття, а забруднена шкідливими хімічними сполуками, хвороботворними мікроорганізмами завдає непоправної шкоди здоров’ю.

Хвороби, пов’язані з водою, можуть розвиватись не лише від надлишку тих чи інших хімічних сполук, а й їх недостатності, адже повинна містити  оптимальний для людського організму набір хімічних елементів. До таких недуг належать захворювання щитоподібної залози при дефіцит йоду, опорно-рухового апарату, зубів – нестача кальцію та фтору, анемії – знижений вміст заліза або  кобальту та багато ін. Тому постійне вживання занадто очищеної чи дистильованої води є також небезпечним.

Надмірна кількість чи недостатня того чи іншого хімічного елемента, хвороботворні мікроорганізми, зазвичай, не позначають на воді, не змінюють смак і запах. Про її якість можна дізнатися лише після лабораторних досліджень.

– Ірино Йосипівно, Сарненський міжрайонний відділ ДУ «Рівненський ОЛЦ МОЗ України» постійно проводить лабораторні дослідження питної води як децентралізованого водопостачання (із локальних свердловин, колодязів і каптажів індивідуальних і громадського користування), так і централізованого водопостачання. Що скажете про результати?

– Так, упродовж 2018 року досліджено 662 зразки питної води на санітарно-хімічні показники. З них 276 зразків (42 відсотки) не відповідали вимогам  Державних санітарних норм і правил.

На мікробіологічні показники досліджено 332  зразки, з них 97 не відповідали вимогам (30 відсотків). У воді виявляли кишкову паличку, ентерококи, яйця гельмінтів.

Якщо підвищений вміст заліза можна пояснити тим, що поліські грунти, а відтак і вода, природно мають надмірну кількість цього елементу, то азотисті сполуки, поліфосфати, бактерії групи кишкової палички, яйця гельмінтів свідчать про забруднення внаслідок господарської діяльності.

Погіршується якість води як в індивідуальних  колодязях, свердловинах, так і централізованого водопостачання, що подають населенню відповідними спеціалізованими водопостачальними підприємствами, сільськими радами, іншими організаціями, на балансі  яких перебувають джерела водопостачання.

Захворіти можна не лише споживаючи неякісну воду чи готуючи їжу, а й використовуючи для миття посуду, купання, прання. Особливо небезпечним може бути купання у відкритих водоймах, лазнях, плавальних басейнах, чанах тощо, вода яких невідомої якості. Якщо для проведення лабораторних досліджень водойм досить часто звертаються власники чи орендарі ставків, де вирощують рибу, то власники басейнів, лазень чи інших оздоровчих комплексів, які відвідують жителі району, у тому числі й діти, – ніколи! І це прикро. Тому, будьте обачними, в таких закладах, адже занадто прозора вода блакитного відтінку та ще й із приємним запахом свіжого кавуна може свідчити не про чистоту й безпечність, а наявність токсичної речовини формальдегіду, утворюється під час знезараження пергідролем.

Проблема якісної питної води існує не лише в нашому районі, області, державі, а й цілому світі.  Тому дбайливо ставтеся до кожної криниці, струмка, озера чи річки, і вони віддячать вам чистою життєдайною рідиною, що стане запорукою міцного здоров’я та довголіття.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz