Їх кохання народилося на війні

Нещодавно в гостях у побратимів, які служать у 54 бригаді, а нині перебувають у зоні ООС, побував Роман Коваль, голова Рiвненського осередку Всеукраїнської спiлки добровольцiв.

Про що повідомив Роман Яковець. Воїн радий зустрічі із земляками, які знайшли час і можливість відвідати наших захисників.

А ще Роман Яковець розповів про неординарну подію: нещодавно його командир Олександр Карась з позивним «Подолянин», який на фронті з перших днів російської агресії, разом із добровольцями «Правого сектора» воював у найгарячіших точках сходу країни, одружився. І так сталося, що своє кохання зустрів на війні. Його обраниця – справжня патріотка, харківська волонтерка Олена з романтичним позивним «Відьма». Її «відьмомобіль» із мітлою на багажнику добре знають як на фронті, так і на мирній території України. Побувала Олена і в Сарнах.

Роман Яковець вислав і світлини весілля, де був почесним свідком, адже разом із «Подолянином» уже понад 2 роки захищає рідну землю від проросійських бойовиків. І воюють дуже добре, наводячи жах на ворога.

Ось як про історію цього фронтового кохання розповіла в соцмережі Ксенія Пантелєєва, працівниця Міністерства оборони України.

«За станом на 16.02.2019 р. у районі проведення ООС було гаряче. На донецькому напрямку ворог двічі підступно обстріляв позиції наших захисників з гранатометів. На луганському – представники «карательного» руху, який у сепарському колі пошепки і з жахом в очах називають «Вовками Подолянина», завдав потужного контрудару в напрямку морально-психологічного стану противника. При цьому ходять чутки, що для успішного виконання завдання українські військові задіяли справжню магію. Інакше чим ще пояснюється ключова роль у спецоперації якоїсь «Відьми»?

Гаразд, давайте спочатку. Йшов далекий дві тисячі …надцятий рік. Кіборги стояли, а бетон ставав руїнами Донецького аеропорту. Він командує штурмовою ротою відчайдушних добровольців, яких сепари так само із жахом і сльозами в очах тремтячим голосом називали «правосєкі». Хоча там, в аеропорту, до нього звертаються «друже Подолянин». Вона – патріотка України, волонтер і «типова дєвочка», що любить манікюр/шопінг, возить на собі всіляке добро типу заліза, цукерок, вареників, пиріжків… Напевне, якби її попросили привезти танк, вона б і його знайшла.

На той час на війні була не втома, а небезпека, завдяки чому цінувалися миті та хвилини буття. Проте навіть у хаосі завжди є гармонія. Серед руїн виростає квітка, з попелу визирає звірятко, а на війні народжується кохання. Й одного разу в хаосі зустрілися вже не погляди, а два серця, які відтоді почали битися в унісон. Хоча обидва мали власні життя та шляхи на гражданці.

У 2016 році двоє небайдужих громадян України легалізувалися на цій війні. Він залишився «Подолянином», вона ж стала «Відьмою» (не без його допомоги). Так ЗСУ отримали командира та старшину підрозділу, яких знову з жахом і сльозами згадуватимуть сепари.

Він опанує трохи інший напрям «кошмарення» ворога, створить прекрасну команду «вовків»-карателів і зробить один із найважчих виборів свого життя.

Вона літатиме на «відьмомобілі» з мітлою на багажнику (завдяки чому її впізнаватимуть у всій Україні), піклуватиметься, щоб усі в підрозділі були не голі, не босі, не голодні (за необхідності Лєна досі може знайти танк, якщо використає правило 6 рукостискань).

Але тепер це не «він» і «вона», а «Подолянин» із «Відьмою», дві частинки цілого, які доповнюють один одного. Він любить жартувати, вона – оптимістка по життю. Вона іноді занадто емоційна, він володіє холодним розумом і вмінням заспокоїти. Їх важко уявити окремо, адже їх тандем яскраво розкриває та підкреслює особистість кожного, що робить ці стосунки здоровими й особливими.

А вже у 2019 році завдяки війні (це так дивно звучить) одна з типових історій про важкі стосунки, яка після багатьох складнощів нетипово перетвориться на казку зі щасливим кінцем. Сьогодні кохання двох українських військовослужбовців, які зараз виконують завдання на передовій ООС, легалізувалося в ланку суспільства. Перемога! Слава ЗСУ!».

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz