Кубок району – в «Олімпа»

Упродовж двох неділь проходили ігри Кубка Сарненського району сезону 2019 року. За  головний трофей боролися 16 команд краю, які поділили на чотири групи за географічним принципом, проте у фінал проходили по два найсильніші колективи попереднього розіграшу.

У першій групі фінального етапу, проявивши характер і волю до перемоги, студенти педагогічного коледжу перемогли чудельський «Случ» і тинненську однойменну команду з ідентичним рахунком  2:0. Таким чином «Педколедж» став першим фіналістом розіграшу.

У паралельній групі завдяки хорошій грі та стабільності складу міський клуб «Олімп» завдав поразки команді «Темп» (Корост) із рахунком 2:0, а «Нива» (Велике Вербче) здолала опір люхчанського «Спартака» також у двох партіях. За вихід у фінал «Олімп» був сильнішим за великовербченський колектив. Тут також 2:0 на користь містян.

У грі за головний трофей, продемонструвавши потужну гру, сарненський «Олімп» другий рік поспіль став володарем Кубка району, перегравши «Педколедж» із рахунком 2:1. Так міським волейболістам вдалося підкорити черговий олімп.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz