Будинок за два тижні – це реально

Кожна людина мріє про власне комфортабельне житло, в якому можна відпочити від метушні, отримати багато позитивних емоцій і просто розслабитися. Часом не хочеться купувати готовий будинок, а побудувати власний, де кожна кімната створена за особистим задумом і має масу зручностей.

На сьогоднішній день матеріалів для будівництва більше, ніж достатньо. Це можуть бути дерев’яні бруси або колоди, цегла, блокові матеріали, каркасні будинки тощо. Кожен спосіб і матеріал має індивідуальні особливості, що дозволяє в залежності від власних уподобань і можливостей вибрати кращий варіант. Але найдосконаліші, що запроваджують у будівництві, за словами керівниці освітніх проектів «КНАУФ Гіпс Київ» Тетяни Остапченко, матеріали і технології відомої компанії КНАУФ. А каркас малоповерхового сейсмостійкого каркасного будинку площею 200 квадратів реально можна зібрати всього за два тижні. Це вже з перегородками й обшивкою.

Аквапанель КНАУФ призначена як для внутрішніх, так і зовнішніх робіт. Це унікальний матеріал і  досить універсальний у застосуванні, а тому отримав широке розповсюдження і популярність. Немає потреби навіть використовувати важко підйомну техніку. Окрім того, такі будиночки екологічні, пожежобезпечні та енергоефективні. І відповідають концепції здорового житла. А використовувати можна не тільки металеві каркаси, а й дерев’яні, одно слово, ті, що до душі.

До речі, зовнішня аквапанель не піддається впливу води, вогню й морозу. Хоча на початку будівництва може видатися, що плити – дорогий матеріал, але в порівнянні з традиційними кінцева вартість такого будиночка площею 120 квадратів буде в 1,7 раза нижчою, зауважила Тетяна Остапченко. Та й стіни монтуватимуть три людини, а не ціла бригада. Чисто, швидко, ніяких мокрих процесів, одночасно монтуються інсталяції. Крім того, такі плити практично не схильні до гниття — їх не бере ні грибок, ні цвіль.

Проблема сухих сумішей відома будівельникам давно. Особливо нераціонально застосовувати цемент і гіпс у приміщеннях із підвищеною вологістю. Там, де вона становить понад 85 відсотків, ремонтні роботи навряд чи вийдуть якісними.

панель2Про інноваційний підхід у зведенні житлових будинків із застосуванням будівельних технологій КНАУФ (каркасно-обшивне будівництво) дізналася минулого тижня у ВПУ № 22 міста Сарни. За сприяння ТОВ «КНАУФ Гіпс Київ» тут відбувся семінар-практикум. А презентувала спеціальні системи КНАУФ Тетяна Остапченко, яку, зізнаюсь, слухала з великим інтересом. Грунтуючись на результатах проведених випробувань, компанія-виробник зі стовідсотковою впевненістю стверджує, що аквапанель не розбухне та не деформується навіть при цілковитому її зануренні у воду на досить тривалий термін.

У семінарі також взяли участь директорка Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Рівненській області Валентина Бондарчук, фінансова директорка будівельної фірми «ЗахідМетал» Катерина Кравчук, Сарненський міський голова Світлана Усик, керівники та педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Світлана Усик зазначила, що в сучасному ритмі життя випускники училища є конкурентними на ринку праці та цінуються не лише в межах нашої країни.  Щороку з ВПУ № 22 виходять сотні чудових фахівців.

Валентина Бондарчук висловила думку, що жити в час перемін і реформ – велике щастя, бо саме в цей період можна здобути чималий досвід і почути багато гарних ідей. І відрадно, що нині професійну освіту не реформуємо, а модернізуємо, бо насправді є що модернізувати.

Катерина Кравчук наголосила, що нині не вистачає робітничих кадрів, подякувала за співпрацю директору професійного закладу Володимирові Городнюку.

панельЗа словами Володимира Павловича, працівникам не звикати працювати в такому режимі як у цей день і приймати гостей держави з усіх її куточків на будь який форум у закладі. Адже училище багатопрофільне (20 професій і спеціальностей). Розповів, що міська рада виділила 200 тис. грн на обладнання тренажерами нового тренувального залу, який уже функціонує. Працівники сподіваються в найближчому майбутньому оснастити також якісною технікою та матеріалами лабораторії й майстерні.

Присутніх вітали й учасники художньої самодіяльності закладу, серед них зразковий танцювальний колектив училища «Камелія» (керівник Катерина Шепель), зразковий хор «Водограй» (Олена Панасюк).

На заході представили майстер-клас, який провели майстер виробничого навчання Юрій Набухотний і його вихованці Олексій Кривко, Василь Турчик, Федір Денисюк. Вони монтували зовнішню стіну фасаду будівлі каркасно-обшивним методом із використанням плит-аквапанелей.

У кінці семінару всі учасники отримали сертифікати фірми КНАУФ. Серед них учні будівельних професій, директори закладів професійної освіти, навчально-практичних центрів із монтажу гіпсокартонних конструкцій на базі закладів професійної освіти, викладачі спецпредметів, майстри виробничого навчання – усього сертифікати одержали 85 чоловік.

Насамкінець Володимир Городнюк подякував усім гостям і закликав не боятися нововведень, а їхати один до одного й навчатися новому.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz