«Фаворит» вдало закрив сезон

Підсумком цьогорічного волейбольного марафону став районний турнір «Кубок закриття волейбольного сезону 2018-2019 років».

Перед початком змагання заступники голів райдержадміністрації Наталія Параниця, районної ради Микола Костецький, міський голова Світлана Усик і голова районної Федерації волейболу Олександр Бурячинський привітали учасників із вдалим закінченням сезону й побажали успіхів на спортивних майданчиках і в повсякденному житті.

Згодом відбулося нагородження грамотами, медалями та кубками переможців і призерів чемпіонату району з волейболу сезону 2018-2019 років серед команд І та ІІ ліг. У першому дивізіоні чемпіоном району став «Фаворит» (Сарни), срібним призером – «Сокіл» (Немовичі), а бронзовим – «Олімп» (Сарни). У ІІ лізі золотим призером стала команда ВК «Мале Вербче», на другу сходинку піднялися волейболісти любиковицького «Старту», на третю – степанська «Горинь». Також нагородили спортсменів у номінаціях: кращий гравець – Роман Вакулко («Сокіл», с. Немовичі), захисник – Костянтин Малаш («Олімп», м. Сарни), пасуючий – Олександр Денисюк («Сокіл», с. Немовичі), нападник – Олег Сагун («Фаворит», м. Сарни). 3Кращий тренер – Василь Гольонко («Нива», с. Велике Вербче), кращий молодий гравець – Артур Швець («Педколедж», м. Сарни), краща спортивна зала – Сарненського районного ліцею «Лідер», а кращими суддями з цього виду спорту стали Петро Антончик, Олег Зіневич і Володимир Козловський.

Після нагородження відбулися ігри Кубка закриття. За  головний трофей боролися 8 команд краю, які розподілили на дві групи й колективи за олімпійською системою проходили до наступної стадії. У спортивній залі районного ліцею «Лідер» міський «Олімп» переміг любиковицький «Старт» із рахунком 2:0, а «Фаворит» (Сарни) з ідентичним рахунком здолав опір люхчанського «Спартака». За вихід у фінал кращим із міських команд виявився «Фаворит», який переграв «Олімпа» за підсумком двох партій.

У спортивній залі Сарненського педагогічного коледжу немовицький «Сокіл» був сильнішим за карпилівське «Полісся» (2:0), а «Педколедж» (Сарни) переміг степанську «Горинь» (2:1). У вирішальній грі цієї групи молоді студенти педколеджу поступились у двох ігрових сетах досвідченішим гравцям немовицького «Сокола».

Отож у фінальній дуелі зустрілися чемпіон і срібний призер нинішнього чемпіонату, які продемонстрували видовищний волейбол – команди «Фаворит» і «Сокіл» відповідно. Міський клуб у двох партіях здолав опір свого опонента й третій рік поспіль став переможцем Кубка закриття волейбольного сезону 2018-2019 років.