Ювілей відзначили театрально

Театр – це простір часу, в якому можна змінити зміст і створювати інший світ, із його допомогою ми можемо перенестись в іншу епоху, стати учасниками будь яких подій.

DSC_179927 березня в Міжнародний день театру в КЗ «Сарненський РБК» театральний тиждень «Театральна завіса» завершився урочистим дійством із нагоди 40–річчя народного аматорського театру мініатюр КЗ «Сарненський РБК». На святі театралів вітали голова профспілки працівників культури області Петро Давидюк, міський голова Світлана Усик, начальник відділу культури й туризму РДА Едуард Раковець. З привітанням завітав також і гурт «Джентльмени Сузір’я» міського Будинку культури (керівник Людмила Ворон).

Прихильники театрального мистецтва із захопленням переглянули уривки з п’єси М. Гоголя «Женитьба», містерії Т.Г. Шевченка «Великий льох» «Три душі» та «Три ворони» у виконанні народного аматорського театру мініатюр (керівник Сніжана Вакулко), комедії на сучасний лад «Фабрика зірок» театральної студії села Стрільськ (Леся Сафарян). Удало супроводжували торжество хореографічні етюди у виконанні зразкового аматорського ансамблю танцю «Струмочок» КЗ «Сарненський РБК» (Михайло Володько). Вдячні глядачі щиро аплодували акторам, отримавши незабутні хвилини відпочинку та чудові враження від дійства. А відеокнига глядацьких відгуків вкотре підтвердила, що театр – це безмежний всесвіт мистецтва, такий актуальний сьогодні.

DSC_1456
Фото Василя СОСЮКА.

DSC_1783 DSC_1719 DSC_1697 DSC_1683 DSC_1656 DSC_1585 DSC_1552 DSC_1478

 

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz