Як сусіди Сарни розважали

Мабуть, у кожного молодого покоління завжди є свої кумири серед співаків. Для багатьох нині вже сивих і лисуватих чоловіків і гарних, хоч і не зовсім молодих жінок таким ідеалом був, та й залишається досі, білоруський гурт «Песняры».

DSC_2796Саме такі справжні фанати гаряче аплодували, підспівували, дарували квіти, брали автографи та знімали на свої мобільні телефони виступ артистів із Білорусі на сцені районного Будинку культури в Сарнах минулого вівторка.

На сторінці Вікіпедії в інтернеті читаємо, що ВІА «Песняры», яким керував народний артист Володимир Мулявін, був створений у Мінську в 1969 році. Відомим для широкої аудиторїї ансамбль став завдяки пісням «Косил Ясь конюшину», «Беловежская пуща», «Белоруссия», «Вологда», «Алеся» та багатьом іншим.  2003 року засновник колективу відійшов у вічність. Нині в сусідній державі з’явилося декілька колективів, які є DSC_2945послідовниками першого класичного гурту, хоч товарний знак «Песняры» належить Білоруському державному  ансамблю. У рамках 50-річчя заснування колективу співаки гастролюють Україною. Завітали вони до своїх шанувальників і в наше місто.

Директор ансамблю Ігор Свєчкін розповів кореспонденту газети, що він керує колективом із 1992 року. Зазвичай виступають у великих містах, у Сарнах – уперше. Гостю не сподобалися наші дороги, але вразили затишок й охайність райцентру та Будинку культури, де вони радували глядачів піснями, що вже стали класикою жанру і багатьом є шлягерами їх молодості. У розмові додав, що вірить у проєвропейський курс України й після виборів Президента держави та в подальшу дружбу між нашими народами.

DSC_2812
Фото Василя СОСЮКА.

DSC_2720

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz