Матусі Отримали сюрприз

Сарненка Аня КРУГЛИК у конкурсі «Сарненських новин» до Дня святого Валентина розповідала про свого коханого чоловіка.Не знайшовши себе серед переможців, пані Аня продовжила участь і в наступному творчому змаганні до Дня матері з меншою сестрою Людмилою написали щирі й гарні слова про матусю Людмилу Павлівну й поповнили число переможців. Приємно здивована конкурсантка зробила гарний сюрприз мамі, отримала DSC_5028-квід редакції теплий плед і вирішила й надалі проявляти свої таланти.


 

Ольга БАГЛЄЙ вже неодноразово брала участь у конкурсах «районки». Адже дівчині подобається писати, висловлювати почуття до рідних людей за допомогою слів. Каже, що ніколи не могла б творити тексти на замовлення, бо пише лише від щирого серця, коли відчуття та емоції вириваються назовні, тож зазвичай на папір лягають слова, сповнені любов’ю. Мама для Ольги – найрідніша людина та справжня подруга. Нині живуть окремо, та щодня знаходить час, щоб поспілкуватись, бо мамина підтримка для неї дуже важлива. «Мама мені дуже дорога. Я вдячна, що вже 27 років вона поруч зі мною. Коли писала про неї – плакала, і знаю, що мама, читаючи, теж плакала, бо DSC_5043-кзнає, як я її люблю», – зі сльозами поділилась Ольга своїм трепетним і міцним зв’язком із матір’ю. Тож щиро бажаємо зберегти їм ці теплі стосунки впродовж усього життя!


 

Восьмикласниця Аліна ОМЕЛЬКОВЕЦЬ за своїм призом приїхала в редакцію з Тинного. Скромна дівчина поділилась, що в конкурсі брала участь уперше й одразу потрапила в трійку переможців. Аліна зрозуміла, що словесна творчість їй піддається під час шкільних занять, коли задавали написати твір, у неї добре виходило. Проте в доробку дівчини не лише проза, а й вірші. Тож сподіваємось, що неодноразово читатимемо творіння талановитої юнки на шпальтах газети!

Фото Василя СОСЮКА.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz