«І хто сказав, що ми з роками вже не ті?..»,

– співала минулої середи харизматична та колоритна Наталія Фаліон, яка з «Лісапетним батальйоном» завітала в Сарни з концертною програмою. Керівник гурту добре знає, що з роками ми лише мудрішаємо. І якщо хтось каже, що в 30 років з’являються перші зморшки, – брехня, пані Наталя впевнена, що в 30 з’являється перший розум.

Ось уже шість років колектив мандрує світом і запевняють, лише молодіють, і старість, якої всі бояться, їх не наздожене, бо… не застане вдома.

– Жінки, – звернулася Фаліон до прекрасної половини залу, – пхайте в панчохи не цибулю, а ноги. Любіть себе всяку. Ось гляньте, які в мене дівчата: не молодиці, а китайські пітарди: не знаєш, коли вистрелить і як далеко залетить…

DSC_1222-2З приходом весни люди шпортаються в полі, а городи в П’ятничанах ще не саджені. Та зірки сцени не засмучуються, кажуть, люди будуть жнивувати, а вони садити картоплю. А ще така гарна пора року принесла багато сюрпризів, і не лише погодних, а й життєвих.

– Ось, приміром, наша Світлана, –  розповідає Наталя, – відкрила шафу, хотіла по-весняному причепуритися… а влізла лише в босоніжки. Й одразу сіла на дієту, і не на одну, а на три, бо не наїдається.

Хто придумав, що жінка має бути худою? Керівник гурту запевнила глядачів, що  жіночу красу треба міряти кілограмами. Найкраща ж дієта «Лісапетного батальйону», за словами Фаліон, – це ковбаса та котлети, і їм не заважають сідниці й живіт. Адже худа корова не може бути схожою на газель.

У Будинку культури сміх розливався по всій концертній залі: ось вони, справжні українські зірки з народу, з якими хочеться підспівувати, а жарти записувати. Кожну пісню керівник «Лісапетного батальйону» представляла веселими висловами, заряджаючи глядачів позитивною енергією.

DSC_1173-2А от велосипед – це особливий вид транспорту на сільських дорогах, а для цих жінок – то й поготів. Співаючи «Лісапет, мій лісапет», гурт продемонстрував їзду на двоколісному. Після чого син Наталі Сергій запросив охочих глядачок узяти участь у конкурсі кращої «лісапедистки». За оплесками присутніх, найкраще проявила себе сарненка Наталія Зембицька, вона так викручувала всіма частина тіла, ніби спеціально тренувалася кермувати «лісапетом». Отож, як сказав ведучий: «10 хвилин позору – і в подарунок диск із піснями гурту». Також запросив на сцену присутніх чоловіків із найпишнішою шевелюрою. Та, мабуть, у сарненських мужчин у носі більше волосся, як на голові, бо, на відміну від жіночого батальйону, на сцену вийшли лише двоє.

Затанцювали артисти й прадавній «Карапет» – танок наших бабусь і прабабусь. Щоправда, без солістки, бо їй не було пари.

– Ось так і в житті з парою, – бідкається Наталя, – такі зустрічалися чоловіки, що однієї жінки забагато, а пляшки замало.

Ніхто в житті, каже, за неї «морду не бив», все сама й сама. Таку й пісню придумала – «Сама».

DSC_1075-2Повідала пані Наталя і про свого красеня-кума, якого можна возити з концертом показувати. Щоправда, вона тверезим його ще не бачила. А коли він приходив на репетицію, то на ранок мало хто що пам’ятав. Як у їхній пісні «Ой, погуляли», а на ранок – барабани товчуть по голові й село гуде…

Молодиці в «Лісапетному батальйоні» – одна краща другої:

– Ось, Люська, – почала жартівливе представлення отаманка гурту, – подивіться, як розпаслася, щороку в декреті, та ніяка зараза її не бере. Нещодавно ходила до сповіді, з такою силою била поклони, аж церква затрусилася, а на лобі гуля вилізла.

А донька Наталі Катерина все хоче розумного, багатого та вродливого чоловіка. Мама ж їй твердить, що це три різні людини. А ось невістка Тетяна – то якесь нещастя для свекрухи. Раніше трохи товстішою була, а зараз пані Наталі з нею соромно й до людей вийти. Та ще й язикатіша за свекруху.DSC_1112-2

– Поїхав син у відрядження, – продовжувала веселити глядачів жінка. – Я ж пішла перевірити, чим займається люба невісточка. Заходжу, а Тетяна п’є чай з якимось здорованем. Сердито чекаю пояснень. Вона ж мені, не моргнувши й оком: «Мамо, ви мені кухонний комбайн дарували, то познайомтеся – це комбайнер»…

«Лісапетний батальйон» можна назвати сімейним бізнесом родини Наталі Фаліон. Тут співає і її кума Галина, і молода, й дурна Людмила. Бо вже 23 роки з чоловіком прожила, а ще романтики хоче. А він же брат солістки батальйону, важить 50 кг, трудяга, бджілка, у трьох селах на нього діти схожі, і йому вже геть не до романтики…

Файні молодиці впродовж двох годин тішили любителів своєї творчості піснями й танцями. А щоб люди не думали, що пані Наталя вміє лише веселити народ, виконала з дочкою душевний ліричний твір «Дві жінки – дві долі». А ще про щастя і любов, які по життю крокують поруч.

DSC_1064-2Насамкінець пані Наталя запросила всіх до себе в село П’ятничани, де 17-18 серпня цього року пройде фестиваль «Лісапет-Fest». Сюди приїдуть українські колективи, аби почути нові зіркові імена. Головою журі буде Ігор Кондратюк, який обов’язково проведе сільське «Караоке на майдані». Суперприз для переможців – виступ із організаторами фестивалю в палаці «Україна» на великому концерті «Різдво із «Лісапетним батальйоном».

Дякуючи сарненцям за теплий прийом, Наталія Фаліон повідала, що ночуватиме з дівчатами в парк-готелі «Варшавський», отож охочих ще раз зустрітися запросила в гості, але зі своїми харчами. Ось така вона, моторна, жартівлива, артистична 60-річна маманя-комбат, яка дарує людям краплинку щастя і море позитиву. З чим і подалася зі своїм бабським батальйоном на схід підтримати й повеселити тамтешнє населення.

Фото Василя СОСЮКА.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz