Поліський вундеркінд Вероніка Марчук!

Кольори дитинства завжди найяскравіші, казково-неймовірні та найщасливіші, адже в цю пору дихаєш в унісон із природою, насолоджуєшся світопізнанням і вчишся бути неординарним. Для третьокласниці Вероніки МАРЧУК зі Степаня не існує творчих кордонів, для неї двері в мистецькі світи завжди відчинені, а вона наполегливо туди зазирає.

IMG_3051Ще в трирічному віці напам’ять уперше змогла вивчити чималу за змістом гумореску Павла Глазового «Геніальний кум». А допомогла осилити це сестра Ілона, яка тоді готувалася до районного конкурсу-огляду читців-декламаторів «Поліські пересмішники». Маленькій Вероніці дуже подобалося декламувати цю гумореску, а її рідним слухати, адже виявила неабиякий талант у жестикуляції, міміці й неординарній дикції. По-справжньому смішила, і не тільки найближчих, а й інших , і щоразу її просили продекламувати «кума». Тепер Вероніку Марчук знають як талановитого майстра розмовного жанру, адже ще першокласницею, з першого разу підкорити районну сцену на огляді-конкурсі читців-декламаторів, присвяченому пам’яті Леоніда Куліша-Зіньківа, перше місце. Минулого року була другою, а нинішнього – знову перша в молодшій віковій категорії. Окрім того, і в районному конкурсі «Поліські пересмішники» першого разу отримала диплом за друге місце, а наступного – за третє.

Варто сказати, що родина Володимира Васильовича та Валентини Степанівни Марчуків – це оазис талантів, адже кожен із членів сім’ї власну долю поєднав із мистецтвом. Мама працює кульі молоді й веде гурток «Драматичний театр», де продовжує розвивати свої акторсько-декламаторські здібності Вероніка. Тато викладач по класу фортепіано в Степанській музичній школі, куди також частенько навідується донька, але до іншого наставника – Олени Пінчук, яка навчає грати на бандурі. Нещодавно на звітному обласному конкурсі музичних шкіл Вероніка у своїй категорії посіла друге місце, а на третьому Всеукраїнському відкритому фестивалі-конкурсі виконавців на народних інструментах «Мереживо», присвяченому пам’яті Олександра Степанова, – перше місце у віковій категорії до одинадцяти років! Участь у цьому дійстві брали музиканти з десяти областей України.

Родина МарчукiвСтарша донька Марчуків Юлія – керівник гуртка «Веселі нотки» в Степанському будинку дітей і молоді, тож Вероніка частий завсідник і в сестри, адже співати почала ще з двох із половиною років, а з чотирьох – відвідує хореографічний гурток «Сучасний танець». До того ж, головна солістка «Веселих ноток». Минулого року пройшла в другий тур фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Перлинки Полісся» з вокального співу естрадної пісні, але під час фінального концерту дівчинка відпочивала з родиною в Закарпатті. Натомість відзначена дипломами другого й третього ступенів відповідно в районних конкурсах патріотичної пісні «Поліська січ» (2016, 2017 р).

У середньої сестри Ілони, окрім таланту декламування, навчилася ще й вправно фотографувати. Минулої осені на фотоконкурсі «Моя Україна», що проводив Рівненський обласний центр народної творчості, у трьох номінаціях здобула два перших й одне друге місця. А Всеукраїнський заочний конкурс робіт фотоаматорів «Моя країна – Україна!», який тривав із 10 жовтня 2018 р. по 20 січня 2019 року, взагалі став феєричним, адже нагородили шістьма дипломами! У трьох номінаціях виборола абсолютну перемогу, ще в одній стала другою і у двох – третьою! А ще, торік посіла друге місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика й була відзначена на районному фестивалі (2019 р.) «Творча обдарованість».

Як зізналася юна героїня цієї розповіді: «У школі мене навчає найкраща вчителька – Тетяна Янчук, якій я багато чим завдячую. А ще мені подобається читати й малювати. У вільний час люблю кататися по нашому Степаню на роликах із найкращою подружкою Сашкою Чуприною». На запитання: ким хоче стати, як виросте, Вероніка трішки задумалась і відповіла: «Можливо, акторкою». Віриться, що невдовзі Голлівуд пишатиметься таким акторським талантом нашої краянки. Та хоч би за яку справу взялася Вероніка – неодмінно чекатиме успіх.

А ось що про неї розповіла мама Валентина Степанівна: «Ніка на місці сидіти не може, постійно в русі, на репетиціях, навчанні… До всього, самостійно навчилася монтувати відеоролики на комп’ютері в професійних програмах, а ще вміє смачно куховарити. Особливо обожнює готувати відбивні й піцу, якою завжди пригощає нас і друзів. Ми з чоловіком дякуємо Всевишньому, що маємо таких дівчаток». Що ж, тут погодиться кожен, а ще більше здивується таланту й енергійності дев’ятирічної Вероніки Марчук, яка змогла почерпнути все найкраще від родини: Від тата – пристрастіь і потяг до гри на музичних інструментах, мами – любов до розмовного жанру, старшої сестри Юлі – вокальне вміння й хореографію, а середня Ілона прищепила талант фотомистецтва й декламації. Ось такий юний вундеркінд проживає в Степані. Тож хай і в подальшому житті їй підкорюються вершини мистецтва та людського щастя.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz