Випускний-2019: що обирає сучасна молодь?

Для одинадцятикласників випускний вечір – важлива подія, тож готуватися до неї починають заздалегідь, адже потрібно підібрати вбрання, взуття, зачіску, аксесуари.

Цьогорічний вибір сарненських красунь був на користь довгих суконь, натомість кольори та фасони дуже відрізнялись. А парубки дивували нетривіальним вибором костюмів від класично чорних до яскраво-малинових. На що ж орієнтувались у виборі святкового наряду, запитали у випускників.

Анна ТАЛАЛА, Сарненський ліцей № 2:

анна талала1

– Основними критеріями у виборі сукні були вишуканість і стиль. Не зважала на те, що зараз у тренді та не прислухалася до порад інших, адже розраховувала виключно на свій смак. Тому створила дизайн сукні, яку за моїм ескізом пошили в Рівному. Вартість наряду залишу в секреті, але можу сказати, що дуже дорого.

Стас ГОРИНЧУК, Сарненський НВК «Школа-колегіум»:

стас горинчук

 

– Купував костюм у Рівному. Намагався вибрати й у Сарнах, але жоден не підійшов. Насправді не дуже цікавився, що зараз у моді, розраховував на те, що сподобається. Головним для мене був вибір взуття, тому орієнтувався, щоб костюм пасував під білі кеди.

Богдана ЦАРУК, Сарненська гімназія:

богдана царук2

– Порівняно з іншими роками, в Сарнах дуже виріс асортимент. Тому можна зібрати гарний образ і в нашому місті, але захотілось чогось нового, тому поїхала в Рівне. Звісно, прислухалася до порад батьків. А у виборі сукні надавала перевагу лише власним смакам і лаконічності образу – це, на мою думку, найкращий варіант.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz