Дбати про прибудинкові території повинні всі

Засідання виконкому Сарненської міської ради, що відбулося 20 червня під головуванням Світлани Усик, розпочалося зі звіту директора КП «Житлосервіс» Олександра Міська про фінансово-господарську діяльність.

Присутні почули про доходи та витрати підприємства за станом на 1 червня ц.р. Останні становлять трохи більше трьох мільйонів гривень, а чистого прибутку  внаслідок господарської діяльності отримали 45 тис грн.

Олександр Місько інформував також про використання бюджетних коштів, благоустрій прибудинкових територій і розповів про перспективи розвитку «Житлосервісу». Члени виконкому акцентували увагу директора на наданні послуг підприємством і виконанні умов договору. Окрім того, порадили залучати жителів до облаштування прибудинкових територій.

Про організацію харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста повідомила Анна Малецька. Окрім того, головний спеціаліст із питань торгівлі, побуту й громадського харчування також зробила аналіз щоденних норм продуктів харчування, їх постачання, вимог Санітарного регламенту. За рахунок держави в дитсадках міста перебувають діти з малозабезпечених сімей, сироти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди й ті, чиї батьки є учасниками АТО, переселенці. Разом із тим Анна Малецька назвала й невирішені проблеми. Для прикладу, у ДНЗ № 5 є потреба в новому овочесховищі, бо нинішній погріб розташований поза територією закладу й термін його експлуатації становить 47 років.

На засіданні схвалили зміни до Програми з надання допомоги хворим, які проживають на території міста й отримують програмний гемодіаліз. А саме доповнили список хворих і відповідно збільшили попередню суму виплат із 184 тис грн до 198 тис грн, про що повідомив заступник міського голови з питань бюджету та фінансів Андрій Жабчик.

В.о. начальника відділу юридичного забезпечення Тетяна Товкач інформувала про оголошення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Сарни та внесення змін до Статуту КП «Екосервіс». Так, у новій редакції документа зазначено, що метою підприємства є його комерційна діяльність для отримання прибутку, задоволення міських і суспільних потреб в організації технічної експлуатації систем водовідведення, очищенні каналізаційних стоків, збору, вивезенні та захороненні твердих побутових відходів, сміття, наданні ритуальних послуг, благоустрої, освітленні міста, інших роботах і послугах, забезпеченні розвитку матеріально-технічної бази, соціальних та економічних потреб трудового колективу й інтересів засновника.

Керуючий справами міськвиконкому Віктор Бахно ознайомив присутніх із перспективним планам роботи міськвиконкому на друге півріччя 2019 року та в липні. Також розглянули листи, заяви та цілу низку звернень громадян, підприємств, установ й організацій міста.

Міський голова Світлана Усик інформувала про рішення й розпорядження, видані за період між засіданнями міськвиконкому. Окрім того, відповіла на запитання Сергія Лаврущенка, а в «Різному» розповіла про ремонт доріг у місті, його благоустрій, будівництво ДНЗ.

Перший заступник міського голови Віктор Хомич прокоментував ситуацію, що трапилася на перехресті вулиць Пирогова-Просвіти. Нагадаю: минулого тижня великовантажний автомобіль пошкодив там асфальтне покриття. На місце події направили інспектора з благоустрою разом із патрульною поліцію, які склали відеоматеріали щодо притягнення особи до відповідальності й відповідно до поновлення покриття. Щодо самої процедури, то оновити його має міська рада, а згодом стягнути збитки з винного. Останній у свою чергу звернувся в управління патрульної поліції про притягнення до відповідальності посадових осіб міської ради, бо на його думку, на цій вулиці – неналежне дорожнє покриття. Хоча факти (складений акт) свідчать про протилежне. Остаточну крапку має поставити суд.

Так чи інакше, нехай ця ситуація стане показовою водіям великовагового вантажного транспорту, які не дотримуються температурного режиму. Адже якщо повітря нагрівається до +30, то асфальтно-бетонне покриття – до +38 і швидко руйнується.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz