Перший «Маяк» – другий, другий «Маяк» – перший

Одинадцятий і заключний тур першого кола чемпіонату Рівненської області сарненський «Маяк» вирушив у Радивилів, де мірявся силами з тамтешньою командою «Сокіл».

Уже в першому таймі стало зрозуміло, що поліський клуб на голову за класом вищий, аніж суперник. Краяни створили цілу дюжину небезпечних моментів біля воріт господарів, однак м’яч, мов зачарований, оминав їх. Перша половина гри закінчилася нульовою нічиєю.

У другій сорокап’ятихвилинці «Маяк» продовжив натиск на ворота суперників, і результат не забарився. На 51 хв гри Ігор Носарєв не залишив жодних шансів воротареві «Сокола». Через декілька хвилин другий гол забив Сергій Жданюк. Своє слово на полі також сказав й Ігор Хлібович, який став автором третього забитого м’яча. Під завісу матчу сарненці дещо скинули оберти й господарі скористалися цим, організувавши результативну атаку на 85 хв гри. Підсумковий рахунок цього протистояння – 1:3 на користь краян.

Отож першу половину чемпіонату сарненський «Маяк» завершив другим у турнірній таблиці. Вісім разів виходив переможцем, один раз у ІІ турі зіграв унічию з ФК «Садове» (1:1) та один раз зазнав поразки у V турі від лідера футбольних перегонів ФК «Малинськ» (0:2). Нині чемпіонат Рівненської області йде на півторамісячну перерву.

Щодо молодіжного складу «Маяка», то він просто знищив своїх опонентів, обігравши їх із хокейним рахунком 0:8.

Результати інших матчів. ХІ тур. «Сокіл» (Радивилів-Крупець) – «Маяк» (Сарни) –  1:3 (U–17 – 0:8);  ФК «Рафалівка» – «Локомотив» (Здолбунів) – 7:0 (U–17 – 9:0);  «Коливань» (Клевань) – «Іква» (Млинів) – 2:0 (U–17 – 3:0); «Ізотоп-РАЕС» (Вараш) – «Гоща-Ріттер» – 2:0 (U–17 – 1:1);  ФК «Садове» – ФК «Малинськ» – перенесено на пізніший термін.

11. «Локомотив» (Здолбунів) 10 0 1 9 7-41 1

Турнірна таблиця чемпіонату області серед юнацьких команд у І лізі після першого кола