Сім голів за 30 хвилин

У матчі сарненського «Олімпу» та зносицького «Маяка» голепад розпочався на 15хв гри, коли Валерій Куришко («Олімп») зрізав м’яч у власні ворота. Згодом Сергій Воротеляк вколотив дві шкіряні кулі «Маяку» в першому таймі й одну – у другому.

Також двічі за міську команду на 27 і 41 хв відзначився Олександр Полончук. Гості ж відповіли голами Романа Вакулка (38 хв з пен.) і Віталія Примака (44 хв). Також вісім голів на двох забили селищенський «Арсенал» та костянтинівська «Чайка». Олександр Новак тричі пробивав пенальті на 18, 63 і 84 хв і тричі вразив ворота «Чайки». Ще один гол за «Арсенал» забив Павло Опалько на 69 хв. Героями костянтинівської команди стали: Владислав Левчук (22, 36 хв), Олександр Кузьмич (48хв) та Костянтин Васильченко (81 хв). Ще одну гольову нічию між собою розписали карпилівське «Полісся» й тутовицька «Горинь». Олександр Макарицький на останній хвилині першого тайму вивів «Полісся» вперед, однак відразу по перерві Максим Токарєв із пенальті відновив рівновагу. Віталію Васькевичу вдалося знову забити за карпилівську команду, але Олександр Чернов і Сергій Аврамишин відповідно відновили статус-кво й зробили рахунок 2:3 на користь гостей. Та все ж таки Віталію Васькевичу вдалося оформити на останній хвилині дубль і вирвати нічию – 3:3. Коростський «Темп» із мінімальним рахунком 1:0 (Олександр Босий, 58 хв) вирвав перемогу в стрільського «Колоса». Три залікові пункти в рідних стінах здобув і кричильський «Колос» у протистоянні з клесівським «Гранітом». Олександр Пітель на 3 і 17 хв влучними ударами порадував кричильських уболівальників. Третій гол за місцеву команду забив Роман Левчун наприкінці першої половини гри. Гол престижу за «Граніт» на рахунку Олександра Головача на початку другого тайму.

Результати матчів. І ліга. VІ тур. «Олімп» – «Маяк» –  5:3 (юнаки: «Олімп» – «Маяк» –  2:3); «Арсенал» –  «Чайка» – 4:4 (юнаки: «Арсенал» –  «Чайка» – 0:0); «Полісся» – «Горинь»  – 3:3 (юнаки: «Полісся» – «Горинь»  – 3:1); «Темп» – «Колос» (С) – 1:0 (юнаки: «Темп» – «Колос» (С) – 7:1); «Колос» (К) – «Граніт» – 3:1 (юнаки: «Колос» (К) – «Граніт» – 3:0); «Фаворит» (вих.).

Результати матчів. ІІ ліга.  VІ тур. «Нива» (Велике Вербче) – «Сокіл» (Немовичі) – 6:0; «Старт» (Любиковичі) – «Єдність» (Мидськ) – 4:3; Горинь» (Степань) – «Атлетіко» (Глушиця) – 3:4;  «Случ» (Чудель) – «Случ» (Тинне) – 5:1;  «Стандарт» (Довге) –  «Промінь» (Вири) – 3:0 (тех. пер.).

Наступного ігрового дня сарненський «Фаворит» у домашньому матчі здолав тутовицьку «Горинь». Дублем за господарів відзначився Петро Коляда й одного разу Анатолій Лєснік. Ігор Губеня двічі з пенальті перегравав голкіпера «Фаворита». Рахунок 3:2 на користь міської команди. Таку ж кількість голів було забито й у поєдинку між зносицьким «Маяком» і клесівським «Гранітом». Проте сильнішими тут були гості. Андрій Семенюк (11хв) та Віталій Примак (66хв) порадували голами прихильників «Маяка», проте Вадим Мельник (32 хв), Олександр Головач (54 хв) та Роман Чепіга (84 хв) принесли перемогу гостям. Костянтинівська «Чайка» до 83хв гри не змогла нічого вдіяти із захистом стрільського «Колоса», аж поки Роман Полін не відкрив рахунок із одинадцятиметрової позначки. Ще один гол за господарів забив на другій доданій хвилині Максим Алексійчук. Кричильський «Колос» зусиллями Віталія Корзюка (80 і 90+2 хв) взяв гору над коростським «Темпом» – 2:0. Матч «Полісся» (Карпилівка) – «Арсенал» (Селище) перенесено на пізніший термін.

Результати матчів. І ліга. VІІ тур. «Фаворит» – «Горинь»  – 3:2 (юнаки: «Фаворит» – «Горинь»  – 1:0); «Маяк» –  «Граніт» – 2:3 (юнаки: «Маяк» –  «Граніт» – 6:1); «Чайка» – «Колос» (С) – 2:0 (юнаки: «Чайка» – «Колос» (С) – 0:8); «Колос» (К) – «Темп» – 2:0 (юнаки: «Колос» (К) – «Темп» – 1:1); «Полісся» – Арсенал» –  (гру перенесено); «Олімп» (вих.).

11. «Горинь» (Тутовичі) 7 0 2 5 8-20 2

Турнірна таблиця серед юнацьких команд на 4.07.2019 р.

11. «Граніт» (Клесів) 7 1 0 6 3-22 3

Результати матчів. ІІ ліга.  VІІ тур. «Єдність» (Мидськ) – «Сокіл» (Немовичі) – 4:1; «Атлетіко» (Глушиця) – «Старт» (Любиковичі) – 1:1; «Случ» (Тинне) – Горинь» (Степань) – 0:1;  «Промінь» (Вири) – «Случ» (Чудель) – 1:4; «Стандарт» (Довге) –  «Нива» (Велике Вербче) – 1:3.

10. «Промінь» (Вири) 8 0 1 7 7-45 0*

* – Відповідно до регламенту чемпіонату, кубка та суперкубка Сарненського району з футболу сезону 2019 року  згідно пункту 3.11  з команди  «Промінь» (Вири)  зняте 1 (одне) залікове очко.