«Щоб не забували наших героїв»

Уперше День Військово-Морських сил ЗСУ запровадили в 1996 році. Пізніше цю дату декілька разів змінювали та навіть певний час вона співпадала з днем ВМФ Росії.

З 2015 року, згідно з указом президента, день ВМС почали відзначати в першу неділю липня.

140Здавалося б, до Сарн це свято має дуже опосередковане відношення. Як і море, і флот. Тож навряд чи вдасться пригадати урочистості з його нагоди. Ситуація змінилась після анексії Криму та захоплення українських моряків у полон в Азовському морі. Відтоді важливість Військово-Морських сил стала зрозумілою кожному громадянинові незалежно від місця проживання, а героїчні вчинки моряків назавжди стали частиною історії нашої держави.

Тож із нагоди свята, 7 липня, військовослужбовці патрульної роти військової частини 3055 Національної гвардії України провели акцію на підтримку полонених моряків. «Ми роздавали троянди та листівки з іменами моряків, щоб люди не забували наших героїв, які перебувають у полоні після морського конфлікту в Керченській протоці в листопаді 2018 року», – пояснює мету заходу заступник командира роти по роботі з особовим складом, старший лейтенант Василь Кибукевич.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz