Щоб не міліла в серці доброта

Щотижня чекаємо нашу «районку», перепитуємо одне в одного: «А що, «Сарненських новин» ще не було?». Хвилюємось, переживаємо, ніби за члена родини.

І мало хто переймається тим, хто готував цей номер – ознайомились із новинами, пробігли очима знайомі прізвища, й не думаємо, що за ними – живі люди, чиїсь тривоги, зустрічі, поїздки, недоспані ночі, переживання. Ці люди – творці нашого часопису. Про одну з них і хочу написати сьогодні.

Ще з дитинства дівчинка мріяла про професію журналіста, а в шкільні роки вже була дописувачем «Сарненських новин» (тоді – «Будівник комунізму») і газети «Зміна», але не склалося. В нашому обласному центрі таких вишів не було, а їхати до столиці сільське дівча не насмілювалось. Та й батьки побоювались відпускати донечку у світ.

Проте, якщо наполегливо йдеш до мрії, вона має властивість збуватися. Отож уже 9 січня 2015 року секретар обласної організації НСЖУ, президент Сарненської асоціації вільних журналістів Георгій Александрович в урочистій обстановці, у стінах рідного їй училища вручив посвідчення і значок новоприйнятого члена НСЖУ Тамарі КИРЕЄВІЙ.

На той час пані Тамара, знана в краї вчителька української мови і літератури, відмінник освіти України, вже була також літописцем колективу ВПУ № 22 та зробила гідний внесок у розвиток газетярської справи краю. Отримавши заслужене визнання, Тамара Борисівна ще з більшим натхненням працює у сфері журналістики, вдосконалює свою майстерність і допомагає вихованцям зростати справжніми патріотами, що згодом розбудовуватимуть свою державу, примножуватимуть її здобутки та славу на світовій арені. А використовує вона для цього величезне розмаїття засобів, що має у своєму арсеналі.

Невтомна мандрівниця, пані Тамара захопила цим і учнів. Де ще авторське слово так звучатиме, так проникне до глибин душі, змусивши її струни звучати в унісон, як не там, де можна пройтися тими стежками, споглядати ту ж природу, вдихнути ковток того повітря, яким дихав письменник чи поет. Тому й подорожують учні з учителькою до Києва, Львова, Дермані тощо. Не забувають і своїх, місцевих майстрів слова запросити на гостину. Тоді й народжуються в Тамари Киреєвої задуми таких газетних матеріалів, як «Поети – то художники любові» або «Вечорки на призьбі», де звучить те автентичне слово, яке авторка черпає з глибин буття наших предків. А ще вона вміє зробити подорож прекрасними садами нашої української мови, провівши урок-єднання, як от: «Від Нестора Літописця до сьогодення».

Нещодавно Тамара Киреєва, майстриня, володарка, творець і берегиня слова, романтична натура, чиє життя пливе під музику романсу, театралка та любителька музеїв, чарівна жінка, прекрасна вчителька, мудра наставниця, любляча мама, літописець ВПУ № 22 і громадський кореспондент «Сарненських новин», відзначила ювілей. Творчої наснаги Вам, пані Тамаро! Нехай творче піднесення ніколи на спадає! Хай не згасає вогник цікавості в очах і не міліє доброта в серці!

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz