Акції в компанії Є Гроші

В умовах великої конкуренції на ринку мікрокредитування, багато адміністрації МФО вдаються до маркетингових акцій для залучення нових клієнтів. Однією з таких МФО є Є-гроші, яка на постійній основі пропонує своїм клієнтам різного роду бонуси.

Акція Приведи друга

Акцію «Приведи друга» можна назвати «візитною карткою» Є-гроші. За кожного залученого нового клієнта, який оформив кредит в Є-гроші, учасник акційної програми отримує винагороду в 300 грн. Залучати можна своїх друзів і знайомих, розсилаючи їм на пошту, телефон реферальне посилання, пройшовши по якій, новий клієнт повинен оформити реєстрацію в Є-гроші, і після того, як він оформити свій перший кредит, гроші надійдуть на картку партеру.

Друг, що прийшов по посиланню одного, також може отримати бонус у 300 + 50 грн. Але, про це нижче.

Акція «Даруємо гроші, а до них ще гроші»

При оформленні першого кредиту в Є-гроші, з 15 квітня 2021 року кожен новий клієнт бере участь в акції «Даруємо гроші, а до них ще гроші», в ході якої, клієнт, який уклав Договір в Є-гроші, і виплатив його в термін, отримує бонус в 5% на свою карту від взятої суми, але не більше 350 грн.

Сюди слід додати, що перший кредит оформляється під 0,01%. Таким чином, фактично клієнт в рамках даної акції повинен буде повернути в Є-гроші на 350 грн менше, ніж взяв. Виходить, що адміністрація Є-гроші кожному новому своєму клієнтові дарує 350 грн. До цієї суми можна додати ще 50 грн, якщо оформити в період дії Договору пролонгацію кредиту на 5 днів.

Акція «Телефон до відпустки»

У період з 6 квітня до 31 травня, кожен клієнт Є-гроші, який оформив пролонгацію свого кредиту, бере участь в розіграші смартфона Хіaomi Redmi 9А. Результати акції будуть опубліковані 1 липня. Випадковим чином, за допомогою сервісу random.org, будуть визначені сім клієнтів Є-гроші, які отримають Хіaomi Redmi 9А.

Таким чином, МФО Є-гроші можна визнати однією з найбільш щедрих мікрофінансових організацій в плані надання різних бонусів, які заохочують оформлення кредитів в Є-гроші.