Вхід в особистий кабінет Є Гроші

Серед більше сотні різних мікрофінансових організацій, що здійснюють свою діяльність на території України, МФО egroshi входить в десятку найпопулярніших і затребуваних серед клієнтів. У МФО Є-гроші клієнт може оформити перший кредит розміром 400-15000 грн під 0,01%, без довідки про доходи.

Швидке і безпроблемне оформлення мікрокредиту є головною перевагою МФО перед банківськими кредитами, які можна отримати лише зібравши певний пакет документів, в якому обов’язково має бути присутня довідка про доходи позичальника за останні 6 місяців. Надати таку довідку можуть тільки офіційно працевлаштовані особи. Працівники, які працюють неофіційно, і отримують гроші в «конвертах», надати таку довідку не можуть, хоча, фактично вони платоспроможні. Тому, в МФО можуть кредитуватися пенсіонери, студенти, і інші соціально незахищені верстви населення.

У чому перевага Є-гроші

Адміністрація Є-гроші вигідно виділяється на ринку українського мікрокредитування своїм уважним ставленням до клієнта, піклуючись про його безпеку і надаючи множинні акції і бонуси, спрямовані на залучення нових клієнтів і заохочення постійних. Клієнт, який пройшов реєстрацію в Є-гроші, може бути впевнений, що вона не потрапить в руки третіх осіб. На сайті Є-гроші застосовується алгоритм сучасного шифрування, який робить безпечним зберігання персональних даних клієнта.

Є-гроші вхід в особистий кабінет

У Є-гроші вхід в особистий кабінет здійснюється через СМС-повідомлення або через дзвінок на мобільний телефон. Даний спосіб авторизації можна визнати найнадійнішим і захищеним, оскільки здійснюється він через сторонній канал мобільного зв’язку, зламати який набагато складніше, ніж електронну пошту. Єдина небезпека — це втрата мобільного телефону, а точніше сказати, номера мобільного телефону, тобто, SIM-карти.

Вкрасти номер мобільного телефону можна в віддаленому режимі. Для цього існують добре відпрацьовані схеми, а оператори мобільного зв’язку не виключають технічно таку можливість. Тому, щоб виключити таку можливість, клієнтові, який використовує фінансовий номер тебефона, доцільно пройти його персоналізацію, виключивши можливість віддаленого перевипуску SIM-карти, а тільки з надання документів, що підтверджують особу власника телефону.

Додаткові заходи безпеки

Зі свого боку, клієнт, який пройшов реєстрацію в Є-гроші, також повинен дотримуватися певних правил, щоб не допустити витоку фінансової інформації. Ні в якому разі не слід нікому надавати особистих паролів доступу до свого облікового запису ні в якому разі. Співробітники компанії або телефонного оператора ніколи не вимагають по телефону будь-яких паролів або іншої персоналізованої інформації.

Клієнт повинен розуміти, що він відповідальний за безпеку і конфіденційність свого облікового запису. В іншому випадку шахраї, що отримав доступ до аккаунту клієнта, і оформили на нього кредит, отримають гроші, а розплачуватися за кредитом доведеться власникові облікового запису.