Відгуки боржників про Є Гроші

Перефразовуючи відому приказку «Хочеш дізнатися одного, займи йому грошей», можна сказати, «Хочеш вибрати кредитора, почитай про нього відгуки». Ринок мікрофінансування останнім часом став надзвичайно популярним серед простого населення, через швидке оформлення кредиту при максимально лояльних умовах кредитування. Все, що потрібно для отримання мікропозик в МФО — наявність цивільного паспорта, банківської карти, мобільного телефону та електронної пошти. Даний «джентльменський набір» є у 90% дорослого населення країни, тому, кредитуватися в МФО може переважна більшість дієздатних громадян, навіть у пенсійному віці.

Однак, зупинити свій вибір на «правильному МФО», серед того великого різноманіття, яке нині існує в мережі, не така вже й проста задача. Допомогти визначитися з вибором МФО можуть численні відгуки клієнтів, які розміщуються на спеціалізованих ресурсах. Чим більше відгуків про ту чи іншу МФО, тим вона більш популярна серед позичальників.

Відгуки Є-гроші

Однією з найбільш затребуваних МФО на українському ринку мікрофінансування є МФО Є-гроші, про роботу якої в Інтернеті можна знайти сотні найрізноманітніших відгуків, від вкрай негативних до ідеально позитивних. І тут важливо розуміти, що Є-гроші відгуки пишуться різними людьми, і не тільки людьми. Читач повинен вміти відрізняти реальний відгук клієнта від банальної «заказухи», яка може бути спонсорувала, як самої МФО (позитивні відгуки), так і її конкурентами (негативні відгуки).

Крім цього, необхідно ретельно фільтрувати ті негативні відгуки, які є об’єктивними, і негативні відгуки «скривджених» клієнтів, які допустили прострочення по кредиту, отримали штрафні санкції і тепер намагаються «знайти справедливість».

Відгуки на сайті Є-гроші

Безпосередньо на офіційному сайті ccloan.ua розміщені лише позитивні відгуки про роботу сервісу. Було б трохи дивно, якби адміністрація контори дозволила публікувати на своєму сайті негативні відгуки про роботу МФО. З цієї причини, вивчення відгуків про роботу сервісу на самому Є-гроші не має великої користі через відсутність об’єктивності.

Відгуки на нейтральних ресурсах

Більш реальну оцінку про роботу сервісу Є-гроші можна знайти на сторонніх спеціалізованих ресурсах, присвячених висвітленню діяльності різних мікрокредітних організацій. Тут вже є, як позитивні, так і негативні відгуки, причому, як правило, друге більше, ніж перших. Це пов’язано з психологією людини. Якщо процес кредитування пройшов в штатному режимі, позичальник оформив кредит, отримав гроші, і вчасно розрахувався за взятим кредитом, він, в переважній більшості випадків не буде нічого писати. Звичайно, існує невеликий відсоток «любителів» постити різні повідомлення, вони можуть залишити позитивний відгук, або ж позитивний відгук може бути простимульований безпосередньо адміністрацією сервісу.

У тому випадку, якщо у людини виникли якісь проблеми з отриманням або поверненням кредиту, він у багатьох випадках ділиться своїм негативним досвідом, відшкодовуючи подібним чином накопичилася злість на проблемне кредитування.

Більшість претензій боржників пов’язані з «телефонним тероризмом» з боку служби безпеки Є-гроші або з боку колекторських організацій, що спеціалізуються на «роботі» з недобросовісними позичальниками. Тут вже нічого не поробиш. Така специфіка роботи МФО.

Якщо при простроченні повернення кредиту в банку недбайливий позичальник отримає судове повідомлення, і відшкодування кредитних грошей і відсотків буде здійснюватися через судове рішення, то у випадку з МФО до судової практики повернення взятих кредитів звертаються дуже рідко. Головна причина — тривалість судового процесу. Через 10-15 тисяч жодна МФО не має бажання судитися зі своїм позичальником. У хід йдуть більш ефективні і швидкі методи щодо повернення грошей — психологічний тиск на клієнта, залякування його і його близьких.

Тому, перш, ніж оформляти позику в МФО, необхідно ретельно оцінити свої фінансові можливості, щоб не допустити прострочень по поверненню кредиту.