Популярні питання

Що потрібно для оформлення кредиту в Є-гроші

Для оформлення кредитної заявки в Є-гроші необхідно:

  • Пройти реєстрацію і авторизацію на сайті ccloan.ua
  • Розрахувати суму і термін кредитування за допомогою онлайн калькулятора, який представлений на сайті.
  • Заповнити заявку на отримання кредиту, вказавши достовірну персональну інформацію, після чого підписати електронний договір, якщо заявка буде схвалена.

Після підписання електронного договору клієнту зараховується сума кредиту на його банківську картку, яка прив’язана до особистого кабінету.

Як пройти авторизацію по BankID

Для авторизації за допомогою BankID необхідно в онлайн калькуляторі вказати суму, необхідну для кредитування, перейти в форму заявки і вибрати опцію «Авторизація за допомогою BankID». На сайті BankID необхідно вказати банк, клієнтом якого ви є, пройти авторизацію, і дочекатися повернення на сторінку з анкетою.

Чи можна не виконувати умови дії електронного Договору?

Електронний договір за своєю юридичною силою аналогічний дії звичайного паперового договору з «мокрою печаткою». Більш детальна інформація наведена на офіційному сайті НБУ. Підписання електронного договору проводиться через відсилання коду в СМС-повідомленні. Даним дією клієнт підтверджує свою згоду на укладення Договору, з яким він ознайомився в електронному вигляді.

Як можна гасити кредит

Повертати кредитні гроші можна декількома способами:

  • В особистому кабінеті на сайті ccloan.ua, гроші списуються з банківської карти, яка прив’язана до аккаунту, платіж проходить миттєво.
  • У терміналах самообслуговування IBOX, Easypay.
  • Через Інтернет-банкінг Приват 24.
  • У касі відділення банку за платіжними реквізитами Є-гроші.

При погашенні кредиту способом, відмінним від першого, необхідно переконатися, що гроші будуть зараховані в терміни дії договору, оскільки, в деяких випадках фінансова транзакція може займати до декількох банківських днів. Щоб уникнути неприємної ситуації, при якій платіж клієнтом буде здійснено вчасно, а зарахування грошей відбудеться вже після закінчення терміну договору (і це буде вважатися простроченням платежу), вносити гроші необхідно завчасно, з урахуванням періоду транзакції.

Чи можна продовжити термін дії кредитного договору

Так, в Є-гроші така можливість є. Головна умова продовження кредитного договору (пролонгації), він повинен бути продовжений до закінчення його терміну дії. Клієнт повинен сплатити відсотки за кредитним договором, і вказати термін, на який він бажає продовжити дію кредитного договору. Кількість пролонгацій одного і того ж кредитного договору не обмежена.

Не можу згадати пароль

Дії по відновленню забутого пароля в Є-гроші стандартні. По-перше, необхідно перевірити розкладку клавіатури, чи не включена Caps Loсk. Анулювати старий пароль і сформувати новий можна за посиланням, яка прийде на електронну пошту, вказану клієнтом при реєстрації, і підтверджену.