Правила пролонгації в Є-гроші

Адміністрація мікрофінансової організації Є-гроші, на відміну від більшості своїх конкурентів, надає можливість для своїх клієнтів продовження кредиту в Є-гроші. Продовжити кредит в Є-гроші можна необмежену кількість разів, за умови, що саме продовження буде оформлено до закінчення дії терміну кредитного договору при сплаті відсотків, що набігли за взятим кредитом.

Як продовжити кредит в Є-гроші

Для того, щоб оформити продовження кредиту в Є-гроші, необхідно зайти в свій особистий кабінет на сайті egroshi.com, і в відповідному вікні вказати, на який строк продовжується кредит. Система розрахує суму, яку необхідно буде сплатити за цю послугу, за згодою клієнта, сума списується з банківської картки клієнта, яка прив’язана до його облікового запису, а кредитний договір продовжується на визначений термін.

Пролонгація кредиту — це добре чи погано?

Пролонгацію кредиту дозволяють далеко не всі МФО, а вже тим більше, одиниці дозволяють продовжувати термін дії кредитного договору необмежену кількість разів. У Є-гроші можна продовжувати діючий кредитний договір стільки раз, скільки того забажає клієнт.

З одного боку, це добре для клієнта, оскільки, він уникає додаткових штрафних санкцій, і нарахування пені, а, значить, економить свої гроші. З іншого боку, продовжуючи термін дії кредитного договору, клієнт заганяє себе в ще більшу боргову яму, оскільки відсотки за кредитом продовжують нараховуватися кожен день.

Пролонгація дуже вигідна і зручна кредитору. З одного боку, адміністрація МФО позбавляє себе від такої неприємної і клопіткою місії, як «вибивання» грошей з недбайливого клієнта, з іншого боку, МФО отримує додатковий прибуток, адже відсотки по кредиту продовжують нараховуватися.

Тому, пролонгацію кредиту в МФО слід розглядати, як крайню, короткострокову міру, але ніяк не на постійній основі. Позичальник, оформляючи мікрокредит, повинен точно знати і розуміти своє джерело фінансування, за допомогою якого він буде гасити оформлений в МФО кредит.