Приведи друга і зароби з Є-гроші

Мікрокредитування стало надзвичайно популярним і затребуваним в останні роки. Все більше і більше простих громадян в умовах триваючої фінансової нестабільності, вдаються до послуг мікрофінансових організацій, оформляючи мікропозики на короткі періоди часу. В даний час на українському ринку мікрокредитування працюють більше сотні різних МФО, деякі з яких пропонують своїм клієнтам не тільки послуги з кредитування, а й різноманітні партнерські програми, які вигідні, як для клієнта, так і для самої адміністрації МФО.

Партнерські програми по залученню нових клієнтів з одного боку заохочують партнерів, які призводять до МФО нових позичальників, з іншого боку, МФО отримує додаткових клієнтів. Вигода очевидна для обох сторін.

Є-гроші приведи друга

У МФО Є-гроші ось уже кілька років діє програма «Приведи друга, отримай гроші». Кредит «Приведи друга» вигідний відразу для трьох сторін: для партнера, який бере участь в програмі, для МФО, і для нового клієнта. Мікропозик «Приведи друга» дає можливість парнтера заробити 300 грн за кожного приведеного клієнта, який, в свою чергу, стає учасником іншої акції «Даруємо гроші, а до неї ще гроші», в рамках якої отримує 300 + 50 грн.

Акція «Приведи друга» була запущена кілька років тому з бонусом в 100 грн за приведеного клієнта. Пропозиція стало настільки популярним, що адміністрація Є-гроші вирішила проводити дану акцію на постійній основі, поступово збільшуючи розмір бонусу за залученого клієнта. Станом на весну 2021 року розмір максимального винагороди для учасників даної акції становить 700 грн, і, швидше за все, бонус згодом буде тільки рости.

Як взяти участь в акції Приведи друга

Для того, щоб зареєструватися учасником акції, необхідно бути авторизованим клієнтом Є-гроші. В особистому кабінеті партнер повинен отримати партнерську посилання, по якій він повинен приводити нових клієнтів. Реферальне посилання можна поширювати через соцмережі, електронну пошту, СМС-повідомлення.

Кожен новий клієнт Є-гроші, що прийшла по реферального посиланням партнера, повинен оформити мікрокредит, після цього, партнеру, за посиланням якого прийшов новий клієнт, буде зарахований заохочувальний бонус в 300 грн.

Кожен новий клієнт в Є-гроші оформляє перший мікрокредит під 0,01% на суму до 15 тисяч грн, терміном до 30 днів. Крім цього, новий клієнт отримує можливість взяти участь в акції «Даруємо гроші, а до них ще гроші», в рамках якої клієнту після своєчасного погашення першого мікропозик, нараховується бонус в 5% від взятої суми (але не більше 300 грн). Якщо позичальник оформить пролонгацію взятого кредиту, терміном на 5 або більше днів, він отримає у вигляді бонусу додаткові 50 грн.

Беручи участь в програмі, партнер повинен дотримуватися умов по залученню нових клієнтів. Не можна отримувати нових клієнтів через різноманітну контекстну рекламу, цільовий трафік, накруткою і ін. Бонус надається тільки за першу позику, оформлений наведеним клієнтом, за наступні можливі кредити, який може оформити наведений один, бонуси не нараховуються.