Що робити якщо у вас прострочення в Є-гроші

Найнеприємніша ситуація при оформленні мікрокредиту в мікрофінансової організації може бути пов’язана з несвоєчасним поверненням кредитних грошей та несплатою відсотків за кредитом. Несвоєчасне повернення кредиту називається простроченням. Штраф за прострочення може досягати половини суми взятого кредиту.

Прострочення по кредиту є неприємним моментом, як для позичальника, так і для кредитора. Багато МФО йдуть назустріч своїм клієнтам і дозволяють перекредитування з простроченням. Кредит з простроченням по мікропозик останнім часом зустрічається все частіше і частіше.

Тому, вибираючи ту чи іншу МФО для кредитування, необхідно звертати увагу на можливість перекредитування в разі виникнення форс-мажорних обставин. Це дуже важливий момент, який може суттєво полегшити життя позичальникові в майбутньому.

Є-гроші прострочення

Однією з популярних МФО, яка дозволяє перекредитування при простроченні кредиту, є МФО Є-гроші, в якій можна перевести кредит неограчінное число раз. Головна умова для перекредитування — продовження кредиту має бути оформлено до закінчення терміну дії Договору. Щоб продовжити термін дії існуючого договору, необхідно сплатити відсотки, що набігли за кредитом, а також оплатити наперед відсотки перекредитування.

Адміністрація Є-гроші навіть заохочує перекредитування, надаючи 50 грн при перекредитування на термін від 5 днів в рамках акції «Даємо гроші, а до них ще гроші».

Таким чином, дозволяючи перекредитування, адміністрація МФО з одного боку, обходить гострі кути у відносинах із клієнтом, пов’язані з несвоєчасним погашенням їм кредиту, а з іншого боку, отримує додатковий прибуток, оскільки, продовжуючи термін дії кредитного договору, клієнт бере на себе додаткові витрати. З цієї причини, процес перекредитування з боку клієнта повинен розглядатися лише, як вимушена короткострокова міра, а не на постійній основі.